Menu
Your Cart

Clothing

Brand: Huub
HUUB Active Çorap, daha üstün performanslı bir ayak/ayakkabı arayüzü oluşturmak için Biyomekanik uzmanlarına danışılarak tasarlanmıştır. Ayağın üstünde açık ağ yapısı Ayak parmakları, topuklar ve hassas ayak kemikleri için yastıklı koruma Sol ve sağ ayak için anatomik yastıklı alanlar Düz dikişler ..
339.30 ₺
Ex Tax:314.17 ₺
Brand: Huub
En yüksek kalitede ter tutmayan, aerodinamik kumaşlar içerir ve antrenman ve yarış taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Althea, hız, işlev veya tasarımdan ödün vermeden konfor sunan tüm bisikletçiler için uygun bir performans serisidir.6 panelli anatomik kesimli tayt, daha az baskı ve da..
1,951.10 ₺
Ex Tax:1,806.57 ₺
Brand: Huub
En yüksek kalitede ter tutmayan, aerodinamik kumaşlar içerir ve antrenman ve yarış taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Althea, hız, işlev veya tasarımdan ödün vermeden konfor sunan tüm bisikletçiler için uygun bir performans serisidir.Performansa uygun formamız tüm şekil ve boyutlar içi..
1,679.61 ₺
Ex Tax:1,555.19 ₺
Brand: Huub
Bu ürün, en yüksek kalitede ter tutmayan, aerodinamik kumaşlar içerir ve antrenman ve yarış taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Core 3, hız, işlev veya tasarımdan ödün vermeden konforlu spor yapmak isteyen tüm bisikletçiler için uygun bir performans serisidir.6 panelli anatomik kesimli ..
2,714.50 ₺
Ex Tax:2,513.43 ₺
Brand: Huub
HUUB'un bu ürünü en yüksek kalitede ter tutmayan, aerodinamik kumaşlar içerir ve antrenman ve yarış taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Core 3, hız, işlev veya tasarımdan ödün vermeden spor yapan tüm bisikletçiler için uygun bir performans serisidir.Performansa uygun formamız tüm şekil ..
2,273.40 ₺
Ex Tax:2,105.00 ₺
Brand: Huub
Taban katmanlarının her türlü hava koşuluna uygun bir ekipman olduğunu biliyoruz. Merino içlik, yazın serin, kışın sıcak kalmanızı sağlar.Merino, ter tutmayan, pürüzsüz ve kokuya dayanıklı olduğu için koşu, bisiklet veya spor salonunda egzersiz yaparken tüm gün konfor sağlar.Merinos giysilerimiz bir..
1,747.50 ₺
Ex Tax:1,618.06 ₺
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)