Menu
Your Cart

Tri Suit

Brand: Huub
Teknolojik olarak gelişmiş Anemoi Plus'ı temel alan 2022 sürümü, çabalarınızın her son Watt'ını boşa harcamamak için yeni bir tasarım düzeyine sahiptir. Anemoi+ 22 modelinde kullanılan yeni omuz ve aero kumaş yerleşimleri ile birlikte yapıştırılmış dikiş teknolojisi, yüzme sırasında ve asfaltta tam..
6,786.40 ₺
Ex Tax:6,283.70 ₺
Huub Anemoi Aero Women's Tri Suit Huub Anemoi Aero Women's Tri Suit
Out Of Stock
Brand: Huub
Dan Bigham'ın benzersiz "Anemoi" tasarımı (HUUB'a özel)Neopren Trip TeknolojisiYüzme konforu ve aero verimliliği için Arms Neutral™ tasarımıAero arka cepAero faydaları için daha uzun kollar ve bacaklarHafif, çabuk kuruyan coldblack® kumaşlarİnanılmaz zaman kazandıran performans   Anemoi Watt ve Za..
10,179.50 ₺
Ex Tax:9,425.46 ₺
Brand: Huub
Dan Bigham'ın benzersiz "Anemoi" tasarımı (HUUB'a özel)Neopren Trip TeknolojisiYüzme konforu ve aero verimliliği için Arms Neutral™ tasarımıAero arka cepAero faydaları için daha uzun kollar ve bacaklarHafif, çabuk kuruyan coldblack® kumaşİnanılmaz zaman kazandıran performans..
4,411.10 ₺
Ex Tax:4,084.35 ₺
Brand: Huub
Yeni kumaş, yeni tasarım, yeni performans seviyesi. Mümkün olan en iyi kadın triatlon kıyafetlerini yaratmaya odaklanarak geliştirilen, şimdi en üst düzeyde rahatlık ve rakipsiz performans için kadınlara özel tri suitler HUUB koleksiyonuna eklendi. Uzun mesafe triatlonları için tasarlanmıştır.Hafi..
3,223.50 ₺
Ex Tax:2,984.72 ₺
Huub Commit Long Course Tri Suit - Men's Huub Commit Long Course Tri Suit - Men's
Out Of Stock
Brand: Huub
COMMIT serisi, kaliteli triatlon yarış giyiminden oluşan yeni koleksiyonumuzdur. Acemi bir triatletin ihtiyaçlarını karşılarken paranızın karşılığını verir. Omuz ve üst kol UV koruması Aero performans ve yarış konforu için uzun kollu Hafif ve çabuk kuruyan kumaş 3D özel ped Mesh ön ve arka panel Ar..
3,667.00 ₺
Ex Tax:3,395.37 ₺
Brand: Huub
HUUB Essential Long Course Triatlon Takımı, her triatletin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Omuz ve üst kol UV koruması Hafif, çabuk kuruyan kumaş Polar ped astar Mesh orta ve arka panel Arka cepler Bacak tutucu silikon Naylon Lycra paneller harika bir form ve aerodinamik bir uyum sa..
2,884.20 ₺
Ex Tax:2,670.56 ₺
Huub Essential Men's Tri Suit Rear Zip Huub Essential Men's Tri Suit Rear Zip
Out Of Stock
Brand: Huub
HUUB Essential Arka Fermuarlı Tri Suit, ITU tarafından düzenlenen etkinlikler için tasarlanmıştır. Hafif, çabuk kuruyan kumaşlar Polar ped astar Mesh orta ve arka panel Arka cepler Bacak tutucular Naylon Lycra paneller harika bir form ve aerodinamik bir uyum sağlar. Bisiklet üzerinde koruma sağlam..
1,696.60 ₺
Ex Tax:1,570.93 ₺
Brand: Huub
HUUB Essential Triatlon Takımı, her triatletin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Hafif, çabuk kuruyan kumaş Polar ped astar Mesh orta ve arka panel Arka cepler Bacak tutucu silikon Naylon Lycra paneller harika bir form ve aerodinamik bir uyum sağlar. Bisiklet üzerinde koruma sağlamak ..
2,595.80 ₺
Ex Tax:2,403.52 ₺
Brand: Huub
HUUB Essential Triatlon Takımı, her triatletin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Hafif, çabuk kuruyan kumaş Polar ped astar Mesh orta arka panel Arka cepler Bacak tutucu silikon Naylon Lycra paneller harika bir form ve aerodinamik bir uyum sağlar. Bisiklet üzerinde koruma sağlamak içi..
2,595.80 ₺
Ex Tax:2,403.52 ₺
Brand: Huub
Yeni RaceLine, sizi her triatletin ihtiyaçlarını karşılayan yüksek performanslı giysilerle rekabet etmeye hazırlar.RaceLine, mesafe ne olursa olsun, triatlon etkinliğiniz için uygun, çabuk kuruyan, aerodinamik konfor ürünüdür. Yeni malzemeler, yeni şekillendirme ve yeni konseptler konfor sağlamanın ..
4,190.61 ₺
Ex Tax:3,880.19 ₺
Showing 1 to 11 of 11 (1 Pages)